Capitaes De Areia Villa
| Wifi Wi-Fi | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont |
| Háziállat nem engedélyezett |
A 7 szobás Capitaes De Areia Villa Salvador csomagmegőrzőt kínál a vendégeknek, és 3 km-re található az olyan tiszteletre méltó vallási helyektől, mint a Salvadori Szent Ferenc-templom és kolostor.
A Forte de São Diogo 2 km-re, míg a Colina de Cristo elég közel van a Salvador városi nyaralótól. A környékről olyan bevásárlóhelyek is elérhetők, mint az egy 19 perces sétára található Barra Bevásárlóközpont. A Paroquia da Ressurreicao do Senhor továbbá 350 méterre található a Salvador városi ingatlantól.
A Ristorante Alfredo olasz ételekkel kényezteti vendégeit könnyű elérhetőségre a Capitaes De Areia Villa. A vendégek számára közlekedési lehetőségek is adottak, a Ponto de Oni da entrada principal da UFBA buszpályaudvar alig egy 10 perces sétára van.
- Helyi látnivalók
- Pelourinho4,1 km
- Paroquia da Ressurreicao do Senhor161 km
- Supermercado Apipema Eireles E602 km
- Farol da Barra2 km
- All Saint Bay4,6 km
- Paroquia Ressureicao de Cristo344 km
- Herbario Alexandre Leal Natural History Museum651 km
- Salvador Marina4,4 km
- Colina de Cristo30 km
- Repülőterek
- Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi repuloter)27 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat nem engedélyezett
- Poggyászmegőrzés
- Lift
Tevékenységek és relaxáció
- Napozóágyak
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Fitneszközpont
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Capitaes De Areia Villa milyen messze van a Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtértől?
A Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes nemzetkozi ) repülőtér és a Capitaes De Areia Villa között 30 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Capitaes De Areia Villa kínálatából?
Igen, a Capitaes De Areia Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét. - ❓
Milyen szolgáltatásokat nyújt a Capitaes De Areia Villa?
A Capitaes De Areia Villa 24 órás recepciót kínál vendégeinek. - ❓
A nyaraló konyhával berendezett?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy konyha. - ❓
Az ingatlan fogad háziállatokat?
Az ingatlan nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Capitaes De Areia Villa vendégei vagyunk?
Salvador nevezetességei közé tartozik a Da Barra Lighthouse és a Salvadori székesegyház, amelyek 2 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Capitaes De Areia Villa területétől. Ezenkívül a Pelourinho negyed (4,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
A Capitaes De Areia Villa biztosít wellness-szolgáltatásokat?
A Capitaes De Areia Villa villa vendégei a helyszíni wellness-létesítményekben, például a szoláriumban pihenhetnek.